Yenilenen web sitemiz ile yeniden sizlerleyiz.
Dizayn Lojistik Hakkında

Bizim için lojistik "müşterilerimizin ihtiyaçlarını mümkün olan en düşük maliyetle karşılayarak işin bitirilmesini sağlamaktır".

Dizayn Lojistik olarak amacımız "müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürün, servis hizmeti ve bilgi akışının başlangıç noktasından tüketildiği son noktaya kadar olan tedarik zinciri içindeki hareketinin etkili ve verimli bir biçimde planlanması, uygulanması, taşınması, güvenliğinin sağlanması, depolanması, kontrol altında tutulmasıdır. "
 
Ağır Nakliye Hizmetleri

Taş Kırma Nakliyesi
İş Mak. Taşımacılığı
İnşaat Yıkım Makineleri
Özel Ekipman Taşımacılığı
Trafo Taşımacılığı
Vagon Taşımacılığı
Vinç Taşımacılığı
Tavan Vinci Taşımacılığı
Videolar

Dizayn Lojistik Tanıtım Filmi

Dizayn Lojistik - Dizayn Ağır Nakliyat (Özel Ekipman Taşımacılığı)
Dizayn Lojistik Tanıtım Filmi

Dizayn Lojistik - Dizayn Ağır Nakliyat (İnşaat Yıkım Makinesi)

Copyright © Dizayn Yazılım. Tüm Hakları Saklıdır.

Dizayn Ağır nakliyat


Lojistik ürün, hizmet ve insan gibi kaynakların ihtiyaç duyulan yerde ve istenilen zamanda temin edilmesi için kullanılan bir araçtır. Lojistik kavramı nakliye, envanter depolama, malzeme idaresi ve ambalajlama bilgilerinin birleştirilmesini kapsar.

Bizim için lojistik ise "müşterilerimizin ihtiyaçlarını mümkün olan en düşük maliyetle karşılayarak işin bitirilmesini sağlamaktır".

Dizayn Lojistik olarak amacımız "müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürün, servis hizmeti ve bilgi akışının başlangıç noktasından tüketildiği son noktaya kadar olan tedarik zinciri içindeki hareketinin etkili ve verimli bir biçimde planlanması, uygulanması, taşınması, güvenliğinin sağlanması, depolanması, kontrol altında tutulmasıdır. "
Dizayn Lojistik