Yenilenen web sitemiz ile yeniden sizlerleyiz.
Dizayn Lojistik Ağır Nakliye Hizmetleri Hakkında
​​
           
   Yurtiçi ve yurtdışı ağır nakliye yapan firmalar arsasında yer alan Dizayn Lojistik Ağır Nakliye de 30 yılı aşan tecrübe ve bilgisini, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Ağır Nakliye ve Gabari dışı taşımacılık konusunda faaliyet gösteren, uzman kadroya sahip olan şirketimiz, uluslararası nakliyede söz sahibi olmaktadır. Firmanın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Bizimle Yükleriniz Güvenle taşınır.


 

 

İş Mak. Taşımacılığı
İnşaat Yıkım Makineleri
Özel Ekipman Taşımacılığı
Trafo Taşımacılığı
Vagon Taşımacılığı
Vinç Taşımacılığı
Tavan Vinci Taşımacılığı
Videolar

Dizayn Lojistik Tanıtım Filmi

Dizayn Lojistik - Dizayn Ağır Nakliyat (Özel Ekipman Taşımacılığı)
Dizayn Lojistik Tanıtım Filmi

Dizayn Lojistik - Dizayn Ağır Nakliyat (İnşaat Yıkım Makinesi)

Copyright © Dizayn Yazılım. Tüm Hakları Saklıdır.

Dizayn Ağır nakliyat


Lojistik ürün, hizmet ve insan gibi kaynakların ihtiyaç duyulan yerde ve istenilen zamanda temin edilmesi için kullanılan bir araçtır. Lojistik kavramı nakliye, envanter depolama, malzeme idaresi ve ambalajlama bilgilerinin birleştirilmesini kapsar.

Bizim için lojistik ise "müşterilerimizin ihtiyaçlarını mümkün olan en düşük maliyetle karşılayarak işin bitirilmesini sağlamaktır".

Dizayn Lojistik olarak amacımız "müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürün, servis hizmeti ve bilgi akışının başlangıç noktasından tüketildiği son noktaya kadar olan tedarik zinciri içindeki hareketinin etkili ve verimli bir biçimde planlanması, uygulanması, taşınması, güvenliğinin sağlanması, depolanması, kontrol altında tutulmasıdır. "
Dizayn Lojistik